کاربر عزیز،
به وبسایت تور ترکیه ، تور استانبول ، دیدنی های ترکیه ، هتل های ترکیه ، بلیط ترکیه خوش آمدید

استار سیتی اوت لت سنتر استانبول

تور استانبول برای افرادی که از خرید پوشاک لذت می برند یک سفر بهشتی ست.وقتی به شهر همیشه بیدار استانبول قدم می گذارید، بیش از هر چیزی، مراکز خرید توجه شما را جلب می کند.  مراکز خرید استانبول از مهم ترین جاذبه های این شهرند و البته باید بگوییم که مشتریان پر و پا قرص این مراکز، آلمانی ها و روس ها هستند. یکی از این مراکز خرید که اوت لت بسیاری از برندها در آنجا به چشم می خورد، مرکز خرید استار سیتی استانبول است. در اینجا می توانید لباس های تک سایز یا فصل پیش اکثر برندهای معروف را با کمترین قیمت خریداری کنید.
مرکز خرید استار سیتی اوت لت سنتر استانبول

مرکز خرید استار سیتی اوت لت سنتر استانبول


مرکز خرید سیتی استار در منطقه ینی بوسنا قرار دارد و یکی از مراکز خرید قسمت آسیایی استانبول است. در این مرکز خرید علاوه بر فروشگاه های متعدد، فودکورت، کافی‌شاپ، سالن بولینگ، سینما و شهربازی برای کودکان تعبیه شده است. این اولت لیت تنها سه دقیقه با فرودگاه فاصله دارد و به عبارتی، نزدیکترین مرکز خرید به فرودگاه آتاتورک استانبول، اوت لت سیتی سنتر است.

مرکز خرید استار سیتی

مرکز خرید استار سیتی

مرکز خرید استار سیتی استانبول

مرکز خرید استار سیتی استانبول

مرکز خرید استار سیتی اوت لت سنتر استانبول یکی از مهم ترین اوت لیت های استانبول است. در این مرکز خرید که در سال 2016 افتتاح شده است، اکثر برندهای معروف دنیا شعبه دارند و از مهم ترین آنها می توان به Migros, Ebebek, Bellona, Tekzen, Beymen , Boyner , Network, Derimod, Columbia, Vepa , Adidas , Tommy Hilfiger, Hummel, Madame Coco, Tefal as well as the largest Puma and Karaca و … اشاره کرد. البته در این پاساژ، انواع برندهای پوشاک و لوازم خانگی ترک هم با قیمت مناسب و با کمترین مالیات ممکن بفروش می رسند. با این شرایط، یکی از مراکز خرید استانبول که برای خرید ارزان توصیه می شود، مرکز خرید استار سیتی ست.

اوت لیت استار سیتی استانبول

اوت لیت استار سیتی استانبولنظرات مطلب

ارسال نظر

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic