کاربر عزیز،
به وبسایت تور ترکیه ، تور استانبول ، دیدنی های ترکیه ، هتل های ترکیه ، بلیط ترکیه خوش آمدید

جزیره کلئوپاترا مارماریس

جزیره کلئوپاترا مارماریس

یکی از جاذبه های تفریحی ترکیه ، جزیره کلئوپاترا مارماریس است. اگر می خواهید یک روز آرام بخش در یک قایق داشته باشید و از طبیعت منحصر به فرد به وجد آیید ، به تور جزیره کلئوپاترا مارماریس بپیوندید.

جزیره کلئوپاترا مارماریس

جزیره کلئوپاترا مارماریس


جزیره کلئوپاترا یکی از تفریحات مارماریس است . جزیره کلئوپاترا یک جزیره ساحلی از شن ها و ماسه های صاف و سفید ابریشمی است . این شن و ماسه سبب شده است که این جزیره در موقعیت توریستی ویژه ای قرار بگیرد. این جزیره بسیار نزدیک به مارماریس است . این شن ها از صدف های خالی شده ، میلیون ها سال پیش ، بوجود آمده اند. این ماسه ها بسیار کوچک و براق هستند. این ساحل توسط دولت کنترل می شود ، زیرا مدت زمان زیادی برای تشکیل این ماسه ها گذشته است و هیچ کس اجازه ندارد وقتی ساحل را ترک می کند از ماسه ها با خود ببرد، همچنین کسی اجازه پهن کردن حوله خود را روی شن ها ندارد.

جزیره کلئوپاترا مارماریس

جزیره کلئوپاترا مارماریس

 یک داستان در مورد این ساحل بر اساس ملکه کلئوپاترا و مارک آنتونی معشوق ، وجود دارد. براساس این داستان جزیره کلئوپاترا محل ملاقات ملکه کلئوپاترا و مارک آنتونی ، عاشق او بود . کلئوپاترا می خواست این جزیره منزوی را به بهشت مخفی خود را تبدیل کند . اعتقاد براین است که مارک آنتونی شن و ماسه های سفید را از مصر برای سورپرایز او آورده است.  شن و ماسه جزیره شگفت انگیز است ، راه رفتن روی آن مانند راه رفتن بر روی ابرها است. این شن و ماسه ها می تواند هر جای دیگری در جهان یافت می شود . باور دیگر این است که این شن و ماسه خود را بازتولید می کند.

جزیره کلئوپاترا مارماریس

جزیره کلئوپاترا مارماریس

 

اگر می خواهید برای تفریح به ترکیه سفر کنید ، تور جزیره کلئوپاترا مارماریس را فراموش نکنید ، برای رفتن به این تور در ابتدا باید به حدود 30 دقیقه ( از طریق حومه ) به سمت خلیج ” گلیبولو ” حرکت  کنید و از آنجا می توانید با یک قایق سفر به یاد ماندنی تان را آغاز کنید . قبل از اینکه به جزیره برسید از دیدن آب های زرق و برق دار خلیج ، شگفت زده خواهید شد و می توانید شنا کنید . ناهارتان را در قایق  میل خواهید کرد.  بعد از ناهار به جزیره کلئوپاترا خواهید رسید. در جزیره حدود سه ساعت استراحت خواهید داشت که می توانید حمام آفتاب بگیرید و شنا کنید . سپس از سالن آمفی تئاتر ، معبد ، دیوار باستانی رومی ها ، دیدن خواهید کرد. با تور ترکیه سفر کنید و از دیدن این جزیره زیبا لذت ببرید .

جزیره کلئوپاترا مارماریس

جزیره کلئوپاترا مارماریس

    • زمان شروع تور : هر روز  ساعت 9:30          زمان اتمام تور : 18.30 بعد از ظهر
    • هزینه تور شامل : رفت و برگشت از هتل ، سفر با قایق ، هزینه های ورودی ، ناهار ، لیدر


موضوعات مرتبط

دیدنی های ترکیه ، مارماریس ،

نظرات مطلب

ارسال نظر

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات