کاربر عزیز،
به وبسایت تور ترکیه ، تور استانبول ، دیدنی های ترکیه ، هتل های ترکیه ، بلیط ترکیه خوش آمدید

قلعه آنادولو در استانبول

استانبول شهر آثار تاریخی و دیدنی ست و بازدید از دیدنی های استانبول، برای گردشگران بسیار جذاب است. قلعه آنادولو استانبول یکی از این دیدنی هاست. این قلعه توسط ییلدریم بیازیت ساخته شده است. این قلعه که در فضایی به مساحت 7000 متر مربع ساخته شده است یکی از قدیمی ترین قلعه های استانبول است. در صورتی که قصد رزو تور استانبول را دارید می توانید بازدید از این موزه را در برنامه سفر خود قرار دهید.

قلعه آنادولو استانبول

قلعه آنادولو استانبول

Anadolu یک قلعه قرون وسطایی در شهر استانبول است که در قسمت آسیایی تنگه بسفر قرار دارد و نمایشی زیبا از معماری ترکیه است.محله اطراف این قلعه در منطقه Beykoz را نیز به نام این قلعه می خوانند.  قلعه آنادولو از سال 1389 تا سال 1402توسط ییلدریم بیازیت ساخته شد. قلعه Anadolu در باریکترین قسمت در میان دو ساحل بسفروس قرار دارد و پس از لشکرکشی نیگ بلو در سال 1390 به منظور کنترل رفت و آمد کشتی ها به دریای سیاه، بنا شده است. سلطان محمت فاتح این قلعه را در زمان ساخت قلعه روملی تقویت کرد. قلعه روملی که در قسمت اروپایی بسفروس قرار دارد توسط سلطان محمت قبل از فتح قسطنطنیه در سال 1453 ساخته شده است.

Anadolu Hisari Istanbul

Anadolu Hisari Istanbul

Anadoluhisarı پس از تصرف شهر توسط عثمانی، به عنوان گمرک و زندان نظامی استفاده می شد و پس از چندین قرن، به دلیل بی توجهی بخراب و فرسوده شد. البته پس از سقوط عثمانی و تأسیس جمهوری ترکیه در سال 1923، با ایجاد وزارت فرهنگ و ارشاد، این وزارتخانه، قلعه را در سال های 1991 تا 1993 بازسازی کرد. امروزه قلعه آنادولو با ظاهری زیبا یکی از جاهای تاریخی استانبول است البته بازدید از قسمت داخلی این قله برای عموم باز نیست و فقط می توانید نمای بیرونی این قلعه ساحلی را ببینید. در تور استانبول هنگام بازدید از قلعه روملی حتما این قلعه را خواهید دید.

قلعه آنادولو در استانبول

قلعه آنادولو در استانبول

اطلاعات قلعه آنادولو استانبول:

آدرس قلعه آنادولو: Anadolu Hisarı Mh., 34810 Beykoz/Istanbul, Turkeyنظرات مطلب

ارسال نظر

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات