کاربر عزیز،
به وبسایت تور ترکیه ، تور استانبول ، دیدنی های ترکیه ، هتل های ترکیه ، بلیط ترکیه خوش آمدید

بهترین وکیل مهاجرتی استرالیا

براساس قوانین استرالیا تنها افرادی می‎ توانند در امر مهاجرت به این کشور به متقاضی کمک کنند یا پرونده او را به ثبت برسانند که جزو وکلای رسمی و مورد تایید دولت این کشور در امور مهاجرت باشند. رجیستر بودن وکیل مهاجرت به استرالیا نشان می دهد خود او اقامت استرالیا را دارد، تحصیلات عالیه در رشته حقوق مهاجرت در استرالیا را گذارنده است و اسم او در اداره وکلای رسمی دولت استرالیا ثبت شده است.

مهاجرت به استرالیا,وکیل مهاجرت در استرالیا,قوانین استرالیا برای مهاجرت

ادامه مطلب

مرکز خرید آکسارای استانبول

اگر به فکر خرید ارزان در استانبول هستید یکی از پیشنهاداتی که به شما می شود، مرکز خرید آکسارای استانبول است. این محله، بازارهای مختلفی دارد و در هر بازار، پوشاک خاصی بفروش می رسد و بسیار شبیه بازار بزرگ تهران است. آکسارای بیشتر برای خرید عمده مناسب است اما گردشگران تور استانبول علاقه خاصی به این محله دارند. آکسارای یکی از مراکز خرید استانبول است که برای خرید کیف و کفش، پوشاک و پارچه بسیار مناسب است. در اینجا بیشتر با ویژگی های آکسارای آشنا می شویم.
مراکز خرید محله آکسارای استانبول

مراکز خرید محله آکسارای استانبولادامه مطلب

مسجد اتیک علی پاشا استانبول


با انتخاب تور استانبول، فرصت دارید از مساجد زیبای این شهر دیدن کنید. برخی از این مساجد قدمت هزار ساله دارند و بخودی خود یک موزه تمام عیار محسوب می شوند. یکی از این مساجد ترکیه در شهر استانبول، مسجد اتیک علی پاشا است. معماری خاص مسجد آتیک علی پاشا بیش از هر چیزی مورد توجه بازدیدکنندگان قرار می گیرد. در سفر به استانبول حتما بازدید از این مسجد تماشایی را فراموش نکنید. 
مسجد اتیک علی پاشا استانبول

مسجد اتیک علی پاشا استانبولادامه مطلب

موزه فلورانس نایتینگل استانبول ترکیه

در تور استانبول برای بازدید از تمام موزه های این شهر، نیاز به وقت زیادی دارد. موزه های استانبول با اهداف و موضوعات مختلفی ایجاد شده اند. برخی از این موزه ها آثار تاریخی کشور ترکیه و برخی دنیای مدرن را به نمایش می گذارند. در این میان، موزه هایی نیز وجود دارد که یادواره افراد مشهوری ست که بخاطر کارهای مفیدی که انجام داده اند، شهرت پیدا کرده اند. یکی از این دست موزه ها، موزه فلورانس نایتینگل است که به یاد پرستار انگلیسی افتتاح شده است.

موزه ی فلورانس نایتینگل استانبول

موزه ی فلورانس نایتینگل استانبولادامه مطلب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic